ntm24 » e-sklep » Gwarancja oryginalności

Gwarancja oryginalności

Szanowny Kliencie! Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Oferujemy Ci pełną gwarancję na nasze towary i bezpieczeństwo zakupów. Jesteśmy solidną firmą, która zdobyła tysiące zadowolonych klientów w całej Polsce. Zależy nam byś i Ty był zadowolony z zakupów.

 

Firma B-C Sp.j. jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów DoloBravo, RehaBravo i MyoBravo w Polsce, dlatego kupując u nas lub u naszych autoryzowanych dystrybutorów wymienionych na naszej stronie www.nieboli24.pl masz 100% gwarancji, iż zakupiony produkt posiada oryginalne oprogramowanie, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie urządzenia sprzedawane przez nasz sklep posiadają unikalny numer.

 


Gwarancja

MTR+ GmbH (producent) i jego dystrybutor na Polskę przedsiębiorstwo B-C Sp. Jawna W.Demiańczyk, K.Michaluk z siedzibą w Szczecinie udzielają 24 miesięcznej gwarancji licząc od dnia sprzedaży urządzenia (decyduje data paragonu lub faktury).

W przypadku usterki DoloBravo, RehaBravo bądź MyoBravo  w okresie gwarancyjnym będzie wymienione na nowe lub naprawione bez kosztów.

W celu uniknięcia nieuzasadnionych roszczeń z tytułu niniejszej gwarancji oraz oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów każda wysyłka sprzętu do B-C Sp. Jawna musi być uprzednio uzgodniona telefonicznie pod numerem telefonu: 91 46 45 604 lub poprzez email: biuro@nieboli24.pl z podaniem krótkiego opisu zaistniałego problemu lub usterki.

Wyłączone z niniejszej gwarancji są wszelkie usterki powstałe na skutek nieprawidłowego użytkowania sprzętu, jego niszczenia lub używania siły. Gwarancja również traci swoją moc w przypadku samodzielnego dokonywania napraw przez osoby do tego nieuprawnione.

Niniejsza gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie zawiesza, ani nie ogranicza praw Klienta do korzystania z uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową.

 

Jednocześnie informujemy, że w porozumieniu z producentem urządzenia zakupione poza oficjalną siecią dystrybutorów nie są objęte serwisem.


Przeczytaj także: